امکانات و ویژگی ها

ثبت نام آسان
شما به راحتی و تنها در عرض یک دقیقه میتوانید حساب کاربری خود را بسازید و به جمع اعضای خانواده بزرگ اس ام اس محور بپیوندید. ساخت حساب کاربری نیازی به مراجعه حضوری ندارد و از طریق صفحه ثبت نام قابل انجام می باشد.
سیستم کد خوان پیامکی
ایجاد سامانه کد خوان ، کارت گارانتی ، کارت قرعه کشی و.... ایجاد سامانه پاسخ بر اساس کد ، بدین شکل که کاربر با ارسال هر کد پاسخ مربوط به آن کد را دریافت می کند.
تنوع در روشهای ارسال
ارسال به تفکیک سن، ارسال به تفکیک جنسیت ، ارسال متناظر، ارسال هدفمند، ارسال هوشمند، ارسال BTS ، پردیس کشوری، ارسال زماندار،ارسال FLASH، ارسال از موبایل
دسترسی آسان به آمار
نمایش نمودار آمار ارسال و دریافت پیامک به صورت مجزا در صفحه اصلی حساب کاربری
سفارش شماره
شما میتوانید به صورت آنلاین درخواست شماره نمایید.
تعرفه ارزان
شما با مشاهده نرخهای شماره و پیامک در این سایت براحتی متوجه ارزانتر بودن آن نسبت به سایت های دیگر می شوید. ارزان بودن نرخهای این سایت به دلیل کیفیت پایین نیست، بلکه به این دلیل است که مستقیم و بدون واسطه از اپراتور معرفی شده توسط مخابرات خرید می کنیم.
ارسال از موبایل
از طریق "ارسال از موبایل" شما قادر خواهید بود بدون نیاز به اینترنت از هرجایی با یک پیامک به گروه های مورد نظر پیامک انبوه ارسال کنید.
ارسال زماندار
با استفاده از این روش شما می توانید زمان ارسال اس ام اس را به صورت روزانه، هفتگی، ماهیانه یا سالیانه تنظیم کنید.
پیامک مناسبت
از طریق این سامانه می توانید مناسبت یا رویداد خاصی را به اعضای دفترچه تلفن تبریک گفته یا آن را یادآور شوید به عنوان مثال : تبریک تولد یادآوری تاریخ اتمام بیمه تذکر جهت شارژ حساب یادآوری سالگرد و...
کنترل از راه دور
شما میتوانید با ارسال کد به سامانه ، جهت ارسال پیامک تکی ، مشاهده میزان اعتبار، مشاهده خلاصه وضعیت پیامک های دریافتی و مشاهده تعداد پیامک های ارسالی از طریق شماره موبایل اصلی پنل کاربری اقدام نمایید.
شارژ آنلاین
شما میتوانید به صورت آنلاین و به میزان دلخواه پیامک بخرید.
گنجینه پیامک
در این بخش پیامک های آماده ای قرار داده شده که شما میتوانید در مناسبت های مختلف از این پیامک های استفاده نمایید. کافیست پیامک خود را انتخاب کرده و روی گزینه ارسال به کلیک نمایید .
منشی پیامکی
در صورت وارد نمودن متن، یک پیامک با این محتوا برای فرستنده پیامک ارسال خواهد شد.
نظرسنجی و مسابقه
در این روش شما میتوانید مسابفات پیامکی ایجاد نمایید و یا از مشتریان خود نظر خواهی کنید. به این صورت که مخاطب فقط یکی از گزینه های پیشنهادی شما را ارسال می نماید.
تراکنش های مالی
شما در هر زمان میتوانید تراکنش های مالی خود را مشاهده نمایید.
دفترچه تلفن
شما میتوانید برای خود گروه های متفاوت بسازید و شماره های مورد نظر خود را در آن وارد کنید و با یک کلیک به هر کدام از گروه ها که مایلید پیامک بفرستید
تولید محتوا
شما قادر خواهید بود سرویس های متنی و محتوا ایجاد نمایید. برخی از کاربرد های این بخش به قرار زیر است : سرویس ارسال شعر، لطیفه ، متون ادبی و... از طریق پیامک فال حافظ حدیث ارسال آیات قرآن ارسال پیام های سلامتی
ایمیل پیامک
یک نسخه از پیامک دریافتی به آدرس های ایمیلی که وارد می کنید ارسال خواهد شد.
امتیاز دهی
بر خلاف نظرسنجی که هر مخاطب میتواند فقط یک گزینه انتخاب کند در امتیاز دهی هر مخاطب میتواند به یک یا چند گزینه امتیاز دهد.
پشتیبانی آنلاین
تیم پشتیبانی اس ام اس محور در هر ساعت از شبانه روز آماده ارایه پشتیبانی به کاربران می باشد.